DUYURULAR
 
 
İHALELER
 
        Kaymakamlığımız tarafından "Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 178. Yıldönümü" onuruna iftar yemeği verildi. Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi binası önünde düzenlenen iftar yemeğine Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI, İlçe Jandarma Komutanı Onur KAZAN, İlçe Emniyet Amiri Vekili Kadir ARSLAN, rütbeliler ve diğer daire amirleri katıldı.
        İftar yemeği sonunda Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI yaptığı kısa konuşmada; kurulduğu günden bu yana yurdun dört bir yanında, halkın huzur ve güvenliği için fedakarca hizmet eden Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümünü gururla kutladıklarını, jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarına görevlerinde üstün başarılar dileyerek kendileri onuruna verilen iftar yemeğine katılımlarından dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.
        İftar programının ardından Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI, İlçe Jandarma Komutanı Onur KAZAN, İlçe Emniyet Amiri Vekili Kadir ARSLAN şehit ailesine ziyarette bulundu. Sayın Kaymakamımız şehit ailesi ile sohbet ederek şehit ailelerinin her zaman yanlarında olacağını dile getirdi. Şehit ailesi de, yapılan bu ziyaretten dolayı memnun olduklarını ifade ederek şükranlarını dile getirdiler.