DUYURULAR
 
 
İHALELER
 
 
        İlçemiz Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da Kariyer Planlaması ve Yönetim Günü, saat 14.00’te Protokol ve Nezaket Kuralları Programı  yapıldı.
        Kariyer Danışmanı Yönetici ve Lider Koçu Sonay ÇINGI’nın sabah oturumunda ilçemiz M. Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi 11. ve 12. Sınıf öğrencileri ile Başyayla Ortaokulu 7. Sınıf öğrencilerine Sınav öncesi moral ve motivasyonu arttırma semineri gerçekleştirdi. Öğleden sonra saat 14.00’te yapılan  program  Kamu kurum ve kuruluşunda çalışan tüm personelin  katılımıyla gerçekleşti. Kamu kurum ve kuruluş çalışanlarının çalışma hayatı içindeki uyması gereken protokol kuralları ile çalışanlar arası ve halkla olan ilişkileri düzenleyen nezaket kurallarına ilişkin yapılan sunum oldukça verimli geçmiştir.
        Programın sonunda Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI, Kariyer Danışmanı Yönetici ve Lider Koçu Sonay ÇINGI ve Dr. Azad OSMANLI’ya katılımlarından dolayı  memnuniyetini dile getirerek bir dizi eğitim dolayısıyla kendilerine teşekkür belgesi ve plaket takdim etti. Programa katılan kamu kurum ve kuruluş personellerine katılım belgesi verilmesinin ardından program sona erdi.