DUYURULAR
 
 
İHALELER
 
 
        İlçemiz Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da Kariyer Planlaması ve Yönetim Günü, saat 14.00’te Protokol ve Nezaket Kuralları Programı  yapıldı.
        Kariyer Danışmanı Yönetici ve Lider Koçu Sonay ÇINGI’nın sabah oturumunda ilçemiz M. Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi 11. ve 12. Sınıf öğrencileri ile Başyayla Ortaokulu 7. Sınıf öğrencilerine nezaket kuralları konusunda sunumu gerçekleştirdi. Öğleden sonra saat 14.00’te yapılan  programa  Kamu kurum ve kuruluşunda çalışan tüm personellerin  katılımıyla gerçekleşti. kamu kurum ve kuruluş çalışanlarının çalışma hayatı içineki uyulması gereken protokol kuralları ile çalışanlar arası ve halkla olan ilişkileri düzenleyen nezaket kurallarına ilişkin yapılan sunum oldukça verimli geçmiştir.
        Programın sonunda Sayın Kaymakamımız Fatih KAŞIKCI, Kariyer Danışmanı Yönetici ve Lider Koçu Sonay ÇINGI ve Dr. Azad OSMANLI’ya katılımlarından dolayı  memnuniyetini dile getirerek bir dizi eğitim dolayısıyla kendilerine teşekkür belgesi ve plaket takdim etti. Programa katılan kamu kurum ve kuruluş personellerine katılım belgesi verilmesinin ardından program sona erdi.