DUYURULAR
 
 
İHALELER
 
Karaman Valimiz Sayın Fahri MERAL 08.08.2017 Salı günü ilçemizi ziyaret ettiler. Ziyarete İl Emniyet Müdürü Levent TUTUK, İl Jandarma Komutanı İlhan ŞEN, İl Gençlik ve Spor Müdürü Hayati KISACIK, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan ÖZÇALIK, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman KURT , Halk Sağlığı Müdürü Musa ŞAHİN ve İl Özel İdaresi Şube Müdürleri de eşlik etti.
Hükümet Konağı önünde Kaymakamımız Sayın Fatih KAŞIKCI, Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU, Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları ile kurum müdürleri tarafından karışılandı.
Sayın Valimiz Fahri MERAL, Kaymakamımız Sayın Fatih KAŞIKCI tarafından sunulan ilçenin genel tanıtım ve yatırım brifingini dinledi. Günün anısına Sayın Kaymakamımız Sayın Valimize plaket takdim etti. Ardından Muhtar ve İlçe İdare Şube Başkanları toplantısına katılan Sayın Valimiz Fahri MERAL muhtarlarımızın dilek, temenni ve görüşlerini alarak ilgili kurumlara sorunların çözümü için talimatlarını verdi.
Belediye Başkanlığı ziyaretinde, Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU ve çalışanları tarafından karşılanan Sayın Valimiz belediyenin çalışmaları hakkında belediye başkanından bilgi aldı. Belediye ziyaretinin ardından şehit ailesi Hasan GÖKSU’yu ziyaret etti. Yapılan sohbet ve duanın ardından ziyaretini sonlandırdı.
Daha sonra Sayın Valimiz Fahri MERAL, Kirazlıyayla Mahallesi’nde Şehit Şevket SAĞLAM Parkı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşla yapılan sohbetin ardından Sayın Valimiz vatandaşın sorunlarını dinleyerek sorunların çözümü için ilgililere talimatlarını verdi.
Sayın Valimiz son olarak İlçemiz Büyükkarapınar Köyü’nde 2016 yılı Ağustos ayında şehit olan Şehit Kd. Üsteğmen Ali Rıza YÜCEL’in ailesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından Sayın Valimiz Fahri MERAL ilçemizden ayrıldı.